Pohodový víkend 2018

Podrobnosti

- v pátek 22. 6. se budeme sjíždět na základnu tábora Na Oblátku od 18h. do 19h. Dáme lehkou večeři, pak přijde čas na zábavu. Když počasí dovolí, posedíme u táboráčku, kde si zahrajeme hry a zazpíváme při kytaře. Zavzpomínáme na loňský tábor a popovídáme o táboru letošním. Kdo s námi ještě nikdy nebyl, může si vyzkoušet táboření nanečisto a v létě se k nám na Pohodu 2018 přidat.

- sobota 23. 6.  bude probíhat podobně jako na táboře - výlet, hry, zábava

- v neděli 24. 6. nás čeká úklid a odjezd domů. Toto ale rychle uteklo, už aby byl tábor…
Odjezd z tábora bude okolo 11h.

S sebou: teplý spacák, prostěradlo (deku), jídelní miska nebo ešus, lžíce, dobré boty na výlet, láhev na pití, hygienické potřeby, pláštěnku (nepromokavou bundu), věci na převlečení a kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Víkendový pobyt stojí 550,– Kč.

Částku 550,- pošlete na účet: 2600366291/2010 jako variabilní symbol použijte telefonní číslo, které uvedete do přihlášky.

Přihlásit se můžete pomocí elektronické přihlášky nebo na telefonním čísle:

777659113 – Pavel Čengery

nebo na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do e-mailu prosím uveďte jméno a příjmení, datum narození, telefonický kontakt na jednoho z rodičů, popř. na oba rodiče. Osobní údaje budou použity pouze pro tento víkendový pobyt. Pokud budete chtít jakékoliv doplňující informace, volejte na již uvedené číslo. Těšíme se na víkendové setkání.

Neváhejte a pojeďte s námi. Přihlašte se pomocí elektronické přihlášky.

S pozdravem Pavel Čengery a kolektiv tábora Pohoda.

Číst dál: Pohodový víkend 2018

   

Login Form