Tábor Pohoda 2019

Podrobnosti

Lord Voldemort je na vzestupu a Harry Potter je asi jediný, kdo ho může zničit. Sám to ale nedokáže. Za pomoci svých přátel Hermiony a Rona to bude určitě snazší, ale i tak potřebuje podporu z Pohodových Bradavic. 

Pohoda 2018

Podrobnosti

Pohoda 2018

 

Letos se vydáme do skryté vesnice, kde bydlí spoustu malých, modrých skřítků. Ano, vydejme se do světa Šmoulů. Zažijeme spoustu šmoulích dobrodružství, zhatit nekalé plány zlého čaroděje Gargamela a jeho kocoura Azraela. Nezapomeneme samozřejmě ani na šmouly s bezlepkovou dietou.

Cena tábora je 3.990,-Kč
Cena tábora pro děti s bezlepkovou dietou je 4.490,-Kč

Některé zdravotní pojišťovny poskytují svým klientům příspěvek pro děti na ozdravné pobyty, letní tábory, …. Pokud budete mít zájem čerpat tento příspěvek na tábor Pohoda, doporučujeme obrátit se včas na vaši pojišťovnu, protože v minulých letech některé pojišťovny v době letních prázdnin již příspěvek neposkytovaly a to z důvodu brzkého vyčerpání finančníchzdrojů, které byly na tento příspěvek vyhrazené. Pokud budou pojišťovny požadovat potvrzení o zaplacení poukazu na tábor, obraťte se na nás, rádi vám potvrzení vystavíme či potvrdíme (pokud bude poukaz uhrazen).

 

Číst dál: Pohoda 2018

   

Login Form